Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 53)

Характеристика: Код товару: Е22110 Вага: 0.54 Карат Розмір: 6.1*4*2.46мм Огранювання: груша Колір: зелений Чистота: VS2/SI Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topge...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелёный |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний гранат Малаві 5*3мм пара : ціна, купити в Україні Код товару: Е22130 Вага: 0.53ct Розмір каменів: 5Х3Х2mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Австралійський сапфір 5.3мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15508 Розмір каменів: 5.3mm. Огранювання: трилліон Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.3мм |
| Форма огранювання: | трилліон |
| Країна: | Австралія |

Рідкість! Натуральний фіолетовий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити бузкові...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.05*4.57мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15342 Розмір каменя: 6.05*4.57*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-блакитний Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Ук...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.15*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21942 Вага: 0.52 Карат Розмір: 5.95*4.4*2.45мм Огранювання: груша Колір: Bi-color Чистота: VS1 Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Top...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, жовтий, чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15261 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонге...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е16000 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як н...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель насичено - синя, кругле огранювання. Код товару: Е14793 Розмір каменів: 4.7*4.7*3.0mm. Огранювання:кругла Чи...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.5мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21752 Вага: 0.49ct Розмір каменя: 4.54*4.42*2.75мм...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |










































