Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 61)

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки: ...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки:...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1019 Вес:1.54 Ct Размер:9.88 x 8.28 x 4.25 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1728 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*12мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 21.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1718 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*15мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним смарагдом купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1888 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 18.5 Розмір лицьової частини: 15 * 13мм Вага вир...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним рубіном купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1881 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 19 Розмір лицьової частини: 15 * 13мм Вага виробу: 5.3г...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |

Код товара: Е1031 Вес:2.70 Cts Размер:13.73 x 9.68 x 5.03 MM Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: К1179 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 17 Вес:4,0г Размер лицевой части: 17*15мм 100% природные камни: гранат Размер камней 8*6мм Огранка: овал (португальская) Обработка: UNHEATED ( ...
| Розмір каблучки: | 17 |
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним зірчастим сапфіром 18.5р Срібний перстень з дорогоцінним каменем сапфір з астеризмом купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з сапфіром в будь-...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |









































