Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 57)

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.58мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17122 Розмір каменя: 4.58мм Огранка: кругла Колір: я...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е18065 Розмір каменів: 4*4*2.6мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін 4.8*3.7мм груша з Сертифікатом купити в Україні Код товару: Е22106 Розмір каменю: 4.8*3.69*2.7мм Колір: неоновий рожево-червоний (особливо при штучному освітленні) Огранюва...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21175 Розмір каменів: 4мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: Reddish Pink Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика: Код товару: Е17031 Розмір: 3.94mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням покуп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.35мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15555 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.0мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний (ф...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*3.9мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21485 Розмір каменя: 5*3.9*1.9мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний &n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е17159 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е18088 Розмір каменя: 4.8*3.8*2.4мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: H...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14974 Розмір каменю: 6.1мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Характеристика: Код товару: Е21536 Розмір: 3.92*2.5mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням п...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.35мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21544 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.2мм Огранка: кругла Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |










































