Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 34)

Натуральний камінь спессартин гранат 8.5мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний зелений сапфір 11.6*5.5мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е14956 Розмір каменя: 11.6*5.5*4.1мм Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.6*5.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний цитрин в огранці серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки серце розміром 8.8мм в насиченому золотисто-жовтому коль...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 8.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.02 Карата розміром 8.1*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні родоліт гранати пара огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21385 Розмір каменів: 6*6*3.4мм, 6.1*6.1*2.9мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: е1244 Размер камней: 7,8 X 6.7 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1132 Размер камней: 8 X 7 X 4.4 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1106 Размер камней: 7 X5.0 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Червона Шпінель Vine Red маркіз 9.4*4.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е22164 1Ct Розмір каменів: 9.4*4.8*2.8mm. Огранювання: маркіз Чистота: VS2 Колір: червоний Vine Red ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій сапфір 5.9мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21535 Розмір каменя: 5.9*3.3мм. Огранка: круг Колір: синій (фото зроблені при різному освітле...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір круг 5.87мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21548 Розмір каменя: 5.87*5.87*3.37мм Огранка: круг Колір: яскравий жовтий Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат пара 5*4мм овал купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1107 Размер камней: 5 X5 Х3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Величезний Овайхі Опал без огранки 88Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит 21*15мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |









































