Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 33)

Натуральний родоліт гранат Малаві 8.3 * 7.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21252 Розмір каменів: 8.3Х7.5Х3.5mm. Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мал...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.3*7.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 9.1 * 7.1мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14738 Розмір каменів: 9.1Х7.1Х3.7mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15692 Розмір каменів: 8.9*8.9*4.9мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.17 Карата діаметром 6.9мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 7.8*6мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный камень: Черный Опал Премиум Класса 2.16Ct купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень черный опал огранки октагон, не переживайте, Мы Вам поможем! Купить драг...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний піроп гранат без огранки 8.4*7.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21927 Розмір каменя: 8.4Х7.7Х4.7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.4*7.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара грозової шпінелі ашер купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15445 Розмір каменів: 6мм; 6.05мм Огранювання: ашер Чисто...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, сірий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | ашер |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.14 Карата розміром 7.9*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього кольор...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин трилліон 9мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21043 Розмір: 9*9*5мм Огранювання: трилліон Колір жовтий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь рубін 7.2мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.12 Карата діаметром 7.2мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 7.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15608 Розмір каменя: 7.3*4.7мм. Огранка: круг Колір: синьо-жо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Бразильський цитрин трилліон 9мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е22153 2.0Ct Розмір: 9*9*5мм Огранювання: трилліон Колір жовтий Чистота: VVS...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь рубін 6.8мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.09 Карата діаметром 6.8мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень рубин (круг) купить в Украине с сертификатом Драгоценный камень Рубин цвета "голубиная кровь" (насыщенный темно-красный) с сертификатом подлинности камня, выданным Гемцентром Украины. Этот...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |








































