Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 32)

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15700 Розмір каменів: 9*9*4.8мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин в огранці серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки серце розміром 8.6мм в насиченому золотисто-жовтому коль...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е22005 Вага: 2.37Ct Розмір каменів: 14.2Х10Х4.8мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: H...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15693 Розмір каменів: 8.9*8.9*5.5мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е1044 Вага:2.2 Cts Розмір:14.2 x 8.19 x 4.8MM Огранка: груша Колір: мультиколор Походження: Ефіопія .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний піроп гранат без огранки 9.8*5.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21468 Розмір каменя: 9.8Х5.7Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін (круг) 6.8мм купити в Україні: ціна, фото Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин в огранці серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки серце розміром 8.6мм в насиченому золотисто-жовтому коль...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 8.6мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін 7.5мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін 7.9*6мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.9*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1168 Размер камней: 8.4 X6.1 Х 4.3 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь рубін 7.1мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.23 Карата діаметром 7.1мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара Magenta Шпінелі овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15430 Розмір каменів: 7.08*5.08мм; 6.85*5.07мм Огранювання: овальне Чистота: VVS Колір: Purple...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |










































