Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для козерога
Для козерога (text_page 49)

Натуральний родоліт гранат Малаві 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21618 Розмір каменів: 4Х4Х2.7mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7.0 ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.2мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17175 Розмір каміння: 4.25*3.91*2.81мм Огранювання: кушон Чистота: VS2 Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.25мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.6мм купити в Україні ' Код товара: Е21821 Розмір: 3.6*3.6*2.4мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний рожевий турмалін (рубеліт) 4мм купити в Україні Код товару: Е22102 Розмір: 4*4*2.9мм Вага: 0.29Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22131 0.28Ct Розмір каменя: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22055 Вага: 0.28ct Розмір каміння: 4.9X3.9Х2.1мм Огранювання: овал Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) 4мм купити в Україні Код товара: Е17014 Размер камней: 4мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений турмалін (верделіт) багет 5.1*2.7мм купити в Україні Код товару: Е17141 Розмір каменів: 5.1х2.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Ні...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1*2.7мм |
| Форма огранювання: | багет |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21888 Розмір каменів: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21347 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е17267 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.8мм купити в Україні Код товара: Е17045 Размер камней: 3.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ниге...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22081 Розмір каменів: 5Х3Х1.9mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21783 Вага: 0.24ct Розмір каміння: 5.1X3.8Х1.94мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.1*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (поліхромний) пара багет 4*2мм купити в Україні Код товару: Е22137 0.24Ct Розмір каменів: 3.96*1.99*1.7мм, 3.92*1.98*1.6мм Огранювання: багет Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*2мм |
| Форма огранювання: | багет |










































