Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для козерога
Для козерога (text_page 50)

Натуральний малиновий гранат Малаві 3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21630 Розмір каменів: 3.5Х3.5Х2mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-Зелений поліхромний турмалін (верделіт) багет 4.9*3.3мм купити в Україні Код товару: Е22054 Розмір каменів: 4.9*3.3*1.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е22135 Размір каменя: 2.97*2.97*2.4 mm 0.21Ct Огранування: кругле ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм зі знижкою в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21925 Размір каменя: 3*3*2.25мм Огранування: кругле Дефект ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.64мм купити в Україні ' Код товара: Е21822 Размер камней: 3.64*3.64*1.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовто-зелений турмалін (верделіт) 3.4мм купити в Україні Код товара: Е22046 Розмір: 3.4*3.4*1.95мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.25мм купити в Україні Код товара: Е21458 Розмір: 3.25*3.25*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Твердос...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки:...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки: ...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |

Код товара: Е1019 Вес:1.54 Ct Размер:9.88 x 8.28 x 4.25 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Камінь захистить від зла, зависників та усіх, хто бажає Вам поганого. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним рубіном купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1881 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 19 Розмір лицьової частини: 15 * 13мм Вага виробу: 5.3г...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |

Браслет з натуральними самоцвітами (на гумці) 21см - "Чакральний" Спеціально підібрані сім мінералів, що максимально розкривають всі сім чакр людини: аметист, гірський кришталь, агат, Тигрове око, неф...
| Длина браслета: | 21см |
| Камінь: | аметист, гірський кришталь, агат, тигрине око, нефрит, рожевий кварц, яшма |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1031 Вес:2.70 Cts Размер:13.73 x 9.68 x 5.03 MM Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: К1179 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 17 Вес:4,0г Размер лицевой части: 17*15мм 100% природные камни: гранат Размер камней 8*6мм Огранка: овал (португальская) Обработка: UNHEATED ( ...
| Розмір каблучки: | 17 |
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Чоловічий Срібний перстень з чорним оніксом 22р купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1873 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 22 Розмір лицьової частини: 21 * 18мм Вага виробу 10.6г ...
| Розмір каблучки: | 22 |
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |










































