Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для козерога
Для козерога (text_page 48)

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21299 Розмір каміння: 4.28*3.89*2.95мм Огранювання: багет Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 4.3*3.9мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.9*4мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22113 0.42Ct Розмір каміння: 4.87*4.02*3.49мм Огранювання: кушон Чистота: VS2 Обро...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е133018 Размер камней: 6X 4Х2.1мм Огранка: груша Чистота: SI Обработка: NATURAL HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 4.3мм Код товару: Е21418 Розмір каменя: 4.3*4.3*2mm. Огранка: кабошон Колір: рожевий Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) з райдужною серединкою (див.відео) 4.2мм купити в Україні Код товара: Е17015 Размер камней: 4.2мм Огранка: круг Чис...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь сердолік діаметром 5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укра...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний яскраво-зелений Тсаворит гранат (Цаворит) в огрануванні круг Цаворіт гранат - Африканський смарагд. Цей камінь ніколи не буває ідеальним, але він володіє особливим неоновим світлом, подібним Параїба турмал...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 4.8*3.7мм груша з Сертифікатом купити в Україні Код товару: Е22106 Розмір каменю: 4.8*3.69*2.7мм Колір: неоновий рожево-червоний (особливо при штучному освітленні) Огранюва...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний двокольоровий зелений турмалін багет купити в Україні Код товара: Е17180 Размер камней: 4.7X3.1Х2.38мм Огранка: багет Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.7*3.1мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний Арбузний Турмалін кабошон 4мм Код товару: Е21049 Розмір каменя: 4*4*2mm. Огранка: кабошон Колір: сіро-рожево-зелений Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 4.3мм купити в Україні Код товара: Е21553 Размер камней: 4.3*4.3*2.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14974 Розмір каменю: 6.1мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральні рожеві турмаліни пара (рубеліт) 3.6мм купити в Україні Код товару: Е22103 Розмір: 3.6"3.6*2.1мм Вага: 0.35Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21923 Вага: 0.34ct Розмір каміння: 5.2X4.1Х2.5мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5.2*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |










































