Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені синього кольору
Дорогоцінне каміння синього кольору купити в Україні: вартість, каталог, фото. Синє натуральне каміння. (text_page 19)
Натуральне каміння синього кольору. Ювелірні вставки синього кольору купити в Києві, Україні

Синій сапфір 5.5*3мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22207 Вага: 0.27ct Розмір каменя: 5.5*3*1.7мм. Огранка: груша Колір: синій Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.5*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара танзанітів трилліон купити в Україні. Пара танзанітів (трилліон) на сережки. Купити пару танзанітів в Києві Характеристика Код товара: Е155...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральный камень танзанит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень танзанит огранки сердц Характеристика Код товара: Е18079 Розмір: 4Х4Х2.5 мм...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21855 Розмір каменів: 4*3.8*2.2мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 3.25мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22093 Розмір каменя: 3.25*3.2*2.6мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товара: Е16006 Размер камней: 4.3X 4.3Х2.4мм Огранка: триллион Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е21997 Вага: 0.24Ct Розмір каменя: 4.5*3.4*1.88мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітлен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13119 Размер камней: 4Х2.1 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18002 Розмір каменя: 3.3мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18001 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний з жовтими в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.2мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21690 Розмір каменя: 3.3*3.3*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний танзаніт груша купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15569 Розмір каменів: 4.2*2.5мм Огранування: груша Колір: синій Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2*2.5мм |
| Форма огранювання: | груша |









































