Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені синього кольору
Дорогоцінне каміння синього кольору купити в Україні: вартість, каталог, фото. Синє натуральне каміння. (text_page 18)
Натуральне каміння синього кольору. Ювелірні вставки синього кольору купити в Києві, Україні

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.35мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15555 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.0мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний (ф...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*3.9мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21485 Розмір каменя: 5*3.9*1.9мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний &n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е17159 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Танзаніт серце 4.1мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е15636 Розмір кам...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | серце |

Характеристика: Код товару: Е21536 Розмір: 3.92*2.5mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням п...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні сині сапфір 0.34 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22145 Розмір каменя: 2.2мм Огранювання: круг Колір: Royal blue Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21924 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний синій сапфір круг 3.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е16003 Размер камней: 5X 3.8Х2.3мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21581 Розмір каменів: 3.95*3.95*2.7мм Огранювання: серце Колір: як на фот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синій сапфір Огранка груша 4.4*3.4мм Характеристика: Код товару: Е22047 Розмір каменя: 4.4*3.4*1.7мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*3.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.9-2.95мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е152181 Розмір каменя: 2.9-2.95mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара синіх поліхромних сапфірів 2.7мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22094 Вага: 0.29Ct Розмір каменя: 2.7*2.6*2.16мм, 2.65*2.55*2.2мм Огранка: квадрат принцеса ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е18052 Розмір каменя: 4.4*2.9*2.3мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*2.9мм |
| Форма огранювання: | овал |









































