Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені синього кольору
Дорогоцінне каміння синього кольору купити в Україні: вартість, каталог, фото. Синє натуральне каміння. (text_page 17)
Натуральне каміння синього кольору. Ювелірні вставки синього кольору купити в Києві, Україні

Пара синіх поліхромних сапфірів 4.45*3.46мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22027 Розмір каменя: 4.45*3.45*1.7мм, 4.45*3.45*1.65мм Огранка: груша Колір: синій Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Мадагаскар |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.6мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21751 Вага: 0.42ct Розмір каменя: 4.6*4.49*2.5мм. ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Пара синіх волошкових сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21187 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Мадага...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18024 Розмір каменя: 5*4*2.2мм. Огранка: овал Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.95*3.85мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22068 Розмір каменя: 4.95*3.85*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.62мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21739 Вага: 0.41ct Розмір каменя: 4.62*4.54*2.3мм. Огранка: кр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.62мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.95мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21858 Розмір каменя: 3.95*3.91*2.8мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.95мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.85*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21267 Розмір каменя: 4.85*3.8*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх Royal Blue сапфірів 3.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22100 Вага: 0.38Ct Розмір: 3.3*2.3мм, 3.2*2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походженн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.9*3.9мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15377 Розмір каменя: 3.9*3.9*2.4мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не засмучуйтесь, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е16009 Размер камней: 5.3Х 3.9Х2.1мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е18065 Розмір каменів: 4*4*2.6мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е17031 Розмір: 3.94mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням покуп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































