Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 16)

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15066 Розмір каміння: 6.3 X 6.3мм Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15066 Розмір каміння: 6.3 X 6.3мм Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сіро-коричневий крупний Діамант 1.13Ct (6.7мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15356 Розмір каменю: 6.7*6.7*4.0мм Огранювання: кругле Колір: сіро-кор...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | сірий, коричневий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21900 Розмір каменю: 6*6*4.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Тве...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) 6.5мм купити в Україні Код товара: Е15160 Размер камней: 6.5X6.5Х4.8мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21989 Розмір каменю: 5.97*5.97*4мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бр...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Смарагд з Сертифікатом огранки круг вагою 1.09Ct і розміром 6.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральні родоліт гранати 4.5мм купити в Україні Код товару: Е22083 1.06Ct Розмір каменя: 4.6*4.6*3.3мм, 4.55X4.55Х3mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VS Обробка: U...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 5.9мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21732 Вага: 1.05ct Розмір каменя: 6*6*3.36мм. Огранка: круг Колір: чорний (з легкими син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Смарагд з Сертифікатом огранки круг вагою 1.03Ct і розміром 6.49мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія к...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21885 Розмір каменю: 6*6*3.5мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразил...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15607 Розмір каменя: 5.6*3.7мм. Огранка: круг Колір: синьо-з...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 6.2мм купити в Україні круг Артикул: Е14977 Розмір каміння: 6.2X 6.2Х4.0мм Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 6.2м |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний родоліт гранат огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21753 Розмір каменів: 5.95*3.5мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |









































