Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни коричневого цвета
Камни коричневого цвета (text_page 9)

Характеристика каменю: Код товару: Е15664 Вага каменю: 163Карат Розмір каменю: 55* 36 * 15мм Колір каменю: чорно-коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 55*36мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 18*13мм (груша) купити в Україні Код товару: Е14796 Розмір каменю: 18 * 13 * 8мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний імперіал топаз 14.8*13мм (серце) купити в Україні Код товару: Е14924 Розмір каменю: 14.8 *13 * 8.4мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 14.8*13мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний імперіал топаз 13мм (круг) купити в Україні Код товару: Е15860 Розмір каменю: 13 * 13 * 8мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15544 Розмір каменів: 14мм Огранювання: круг чеканка Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) 6.3*6.1мм купити в Україні Код товара: Е15884 Размер камней: 6.3X6.1Х3.5мм Огранка: овал (майже круг) Чи...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, коричневий |
| Розмір каменя: | 6.3*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 7.2*5.5мм купити в Україні овал Артикул: Е15988 Розмір каміння: 7.2X 5.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий, червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.5м |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - темно-Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Коричневий крупний Діамант 0.68Ct (5.3мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15366 Розмір каменю: 5.3*5.3*3.6мм Огранювання: кругле Колір: коричневий з пере...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 5.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Коричневий Діамант 0.29Ct (4.1мм) Fancy Brown купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15125 Розмір каменю: 4.1*4.1*2.6мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: немає Колір: жовто-коричневий ...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Коричневий Діамант 0.16Ct (3.5мм) Fancy Orange Brown купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15075 Розмір каменю: 3.5*3.5*2.12мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: немає...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.5 |
| Форма огранювання: | кругла |



































