Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни коричневого цвета
Камни коричневого цвета (text_page 5)

Натуральні імперіал топази пара 6мм (круг) Пара купити в Україні Код товару: Е21799 Розмір каменю: 5.96*4.1мм, 5.96*3.85мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21021 Розмір каменів: 8X8Х4.4мм Огранювання: квадрат (октагон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 &nb...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Моріон- сильний енергетично мінерал, який здатний захистити від негативу, перетворити негативну енергетику (особливо приміщення) в позитивну. Це камінь- оберіг житла, його рекомендують брати з собою, якщо людина переїзжа...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 43*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21239 Огранка: фантазійна Вага: 17.5 карат Розмір: 23.5*15*3.7мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е21240 Огранка: фантазійна Вага: 15 карат Розмір: 25.3*11.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Колекційний екземпляр: кристали натурального Скай Топазу, Винного Топазу та Поліхромного топазу в породі Код товару: Е21358 Вага: 1470Ct Розмір : 84*63*47мм Колір: блакитний, винний Огранування: немає По...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний, коричневий |
| Розмір каменя: | 84*63мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

характеристика: Код товару: Е15187 Розмір каменів: 45 * 43 * 15mm. Огранювання: немає Колір: як на фото Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 45*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 71*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21854 Вага: 13.6Ct Розмір: 24*14*4.8мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 16*13.5мм (овал) купити в Україні Код товару: Е14798 Розмір каменю: 16 * 13.5 * 7.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 16*13.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

☑️Артикул: е21934 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 12.8Ct ☑️Розмір: 23.7*14.7*4мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон плаский ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 23.7*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь червоно-коричневий циркон Гіацинт 13*9мм без огранки: ціна, купити в Україні. Гіацинт (червоний циркон) - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Кори...
| Камінь: | циркон, гіацинт |
| Колір каменя: | коричневий, червоний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15549 Розмір каменів: 16.2X12Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е15550 Розмір каменів: 16X12.2Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 18.4*11.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Характеристика каменю: Код товару: Е22118 Вага каменю: 10.7Карат Розмір каменю: 24*14*5.6мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































