Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни коричневого цвета
Камни коричневого цвета (text_page 8)

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15616 Вага каменю: 630Карат Розмір каменю: 78* 50 * 48мм Колір каменю: чорн...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 78*50мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал серце з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним д...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 14.95*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 10.15мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е15590 Розмір каменю: 10.15* 10.14* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.15мм |
| Форма огранювання: | кушон, квадрат |

Код товару: Е21238 Огранка: троянда груша Вага: 5.2 карат Розмір: 15.6*8.6*2.8мм, 15.6*8.8*2.8мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 15.6*8.6мм |
| Форма огранювання: | троянда, груша, чеканка |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15618 Вага каменю: 379.6 Карат Розмір каменю: 52 * 35 * 32мм Колі...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 52*35мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Рутиловий кварц колекційний екземпляр з Сертифікатом Характеристика Код товару: Е15809 Розмір каміння: 28.22Х20.32Х9.82mm. Ограновування: груша Колір жовто/зелен...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый, коричневий |
| Розмір каменя: | 28*20мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21460 Вага: 30.8Ct Розмір: 40*21*4.5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 40*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 8.4мм (ашер) купити в Україні Код товару: Е17200 Розмір каменю: 8.4* 8.3* 6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VS1 Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, квадрат |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21391 Розмір каменю: 10.3* 7* 5.7мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазийная Чистота: VVS Походження: Бразилія .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.3*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Натуральний імперіал топаз 8.2*7.5мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21702 Розмір каменю: 8.2* 7.5* 5.6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазійна(є кілька непомітних оку паралельни...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15617 Вага каменю: 298 Карат Розмір каменю: 60 * 38 * 22мм Колір ...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 60*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15173 Вага каменю: 276.5 Карат Розмір каменю: 52 * 44 * 22мм Колір каменю: корич...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 55*44мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пару мексиканських агатів купити в Києві. Купити натуральний агат в Україні характеристика Код товару: Е15112 Розмір каменів: 24Х15Х4mm. Колір: різнокольоровий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь коричневий циркон з сертифікатом: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий циркон - "імп...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7.34*6.53мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Код товара: Е15014 Размір каменів: 8.0*6.0мм Огранка: овал Колір: коричневий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження : Африка Твердість: 7,0 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 23.8*13.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |









































