Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни коричневого цвета
Камни коричневого цвета (text_page 7)

Дорогоцінний камінь коричневий турмалін 7*5.7мм купити в Україні овал Артикул: Е18090 Розмір каміння: 7X 5.7Х3.3мм Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральна Шпінель Brownish Peach кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15717 Розмір каменів: 5.6*5мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: Brownish ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.6*5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Сіро-коричневий крупний Діамант 0.84Ct (5.8мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15362 Розмір каменю: 5.8*5.8*3.8мм Огранювання: кругле Колір: сіро-коричне...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | сірий, коричневий |
| Розмір каменя: | 5.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Коричневий крупний Діамант 0.7Ct (5.6мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Інь Янь - вічна гармонія, єдність протилежностей, їх гармонійне поєднання у всьому Код товару: Е15361 Ро...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 5.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь коричневий циркон пара 5*3мм огранювання принцеса: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий ц...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь трикольоровий турмалін без огранки купити в Україні Код товара: Е21598 Размер камней: 5.19X4.69Х2.9мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21948 Вага: 0.55Ct Розмір: 12х2х2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь коричневий циркон 4.45мм огранювання овал: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий циркон - ...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сіро-жовтий Діамант 0.19Ct (3.6мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15357 Розмір каменю: 3.6*3.6*2.2мм Огранювання: кругле Колір: сіро-жовтий ...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | сірий, коричневий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15913 Огранка: микс Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |

№1 2017грн №2 1970грн №3 1840грн Код товару: Е15912 Огранка: микс Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Наміб...
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |

Натуральний імперіал топаз (винний топаз) 15.4*13.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15609 Розмір каменю: 15.4*13.7* 8.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 15.4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний імперіал топаз 13.8*12.8мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15046 Розмір каменю: 13.8 *12.8* 7.4мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13.8*12.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний імперіал топаз 13*11мм (овал) купити в Україні Код товару: Е15861 Розмір каменю: 12.8* 11 * 7.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

характеристика: Код товару: Е15812 Розмір каменів: 11*10.3 * 9мм Огранювання: немає Колір: як на фото Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Намібія Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1227 Размер камней: 9.0 X 11.0 X 5.8 – 9.1 X 11.1 X 5.1 mm. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |








































