Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 45)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Малахит кабошон: цена, фото, купить в Украине Малахит- камень, что помогает расположить к себе людей. Он добавляет очарования, раскрывает харизму человека. Хотите чтоб Вас любили? Тогда это Ваш камень. Код товар...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Кружевной агат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Укра...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахит кабошон: цена, фото, купить в Украине Малахит- камень, что помогает расположить к себе людей. Он добавляет очарования, раскрывает харизму человека. Хотите чтоб Вас любили? Тогда это Ваш камень. Код товар...
| Камінь: | малахит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15671 Розмір каменів: 72Х47мм Огранювання: друза кабошон Колір: червоний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість ку...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | червоний, рожевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 72*47мм |
| Форма огранювання: | кабошон, друза |

Вага: 14.3Ct Код товару: е21303 Камінь: серафініт (Клінохлор) Розмір: 30.2*10.6*4мм Огранка: кабошон Чистота: opaque Обробка: немає .....
| Камінь: | серафініт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 14.4*9.7мм кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристр...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 14.4*9.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21206 Розмір: 21*11.7*6.4mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 21*11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный оникс груша кабошон купить в Украине Код товара: Е14360 Размер камней: 60X30X5mm. Огранка: груша кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка ...
| Камінь: | оникс |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 60*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 19.5*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный сапфир кабошон купить в Украине Характеристика: Код товара: Е14282 Размер камней: 13.4X 12Х 7.2mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Т...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 13.5*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40001 Размер камней: 18.2 X 12.2 X7.0 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 6,0 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зеленый |

Код товару: Е15672 Розмір каменів: 34.5Х33мм Огранювання: друза горбушка Колір: червоний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | червоний, рожевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 34*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки, друза |

Код товара: Е11254 Размер камней: 9.5 X 8Х5mm. Огранка: кабошон Цвет: темно-синий Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е21365 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 14*10.3*5.3мм, 14*9.8*4.5мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 50*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22092 11.7Ct Розмір: 33.4*10.5*4.7мм Огранка: кабошон фантазійна Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33.4*1.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































