Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 43)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Код товара: Е13153 Размер камней: 14Х10Х7 mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14372 Размер камней: 12Х12Х5.5mm. Огранка: круг кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость:...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Болдер опал купить в Украине: фото, цена, каталог. Код товара: Е14395 Вес:2.54Ct Размер:9.8 X 8.7 X 3.5мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Країна: | Австралія |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14371 Размер камней: 12Х12Х5mm. Огранка: круг кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: 2...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік овал 9.9*7.9мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укр...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1030 Вес:2.49 Ct Размер:10.85 x 9.43 x 5.89 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | белый |

Код товара: Е14053 Размер камней: 10х8х5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: желтый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Цена указана за 1шт. Код товара: Е14079 Размер камя: 9*7*4мм Цвет: как на фото Огранка: кабошон Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1256 Размер камней: 7,7 X 6.7 X 4.2 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Код товара: Е130029 Размер камней: 7.1X 5.0мм- 7.1Х5.2мм Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Эфиопия Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.3*5.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.4*7.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17218 Вага: 19Ct Розмір каміння: 28.5*17*5.5мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*17мм |
| Форма огранювання: | кабашон |







































