Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 36)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 38*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21015 Розмір каменя: 30х21 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21233 Вага: 4.96 карат Розмір каменю: 12.1*9.9*5.7мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14.2*10.2мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17272 Розмір каменів: 14.2Х10.2мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь зелена бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити зелену Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.6*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 12*10мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код то...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14088 Размер камя: 8.4*10.2*5.1мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україні можна в ін...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15817 Розмір каменів: 14.2Х10.2мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Країна поход...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13163 Размер камней: 11.4*10*5.4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14390 Размер камней: 25Х9Х5mm. Огранка: маркиз кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: ...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 25*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень сапфир кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир кабошон&...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































