Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 33)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Натуральный камень розовый кварц купить в Украине. Купить натуральный розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый ...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1142 Размер камней: 11.4 X9.2 Х 5.8 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Звездчатый Рубин (звездный рубин) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень звездчатый рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень звезд...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Хризопраз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризопраз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хризопраз&nb...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13*11.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Хризопраз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризопраз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хризопраз&nb...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*10.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Гессонит гранат (пара) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гессони...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 10*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 13.3*11.8мм купити в Україні. Не знаєте де купити блакитну Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.3*11.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е21203 Размер камней: 14х10х5.5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21455 Вага: 6.05 карат Розмір каменю: 14*10*6мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11*9.1мм купити в Україні: ціна, фото В окрасі каменя присутній неперевершений космічний візерунок (лінії росту кристалу), що робить цей камінь дійсно особливим. Ідеальний і...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е12562 Размер камней: 5,0X 5 X 2.8mm. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14374 Размер камней: 23Х12Х5.5mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тверд...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 23*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 30*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21720 Розмір каменя: 40.5х25х6mm Огранка: груша кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 40*25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21781 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 57Ct ☑️Розмір: 38.7*26.4*7.4мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дендритовый опал купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень дендритовый опал, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень дендритовый опал&...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | серый |
| Розмір каменя: | 43*25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































