Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 37)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topgems...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) з Аризони купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1034 Вес:4.25Ct Размер:11.4 x 10.6 x 4.5 Mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Дорогоцінний камінь зірчастий сапфір купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14987 Розмір каменів: 9.7 x 8.0 x 4.0мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 9.7*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Эксклюзив! Огромный Черный Опал Премиум Класса 4.15Ct купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень черный опал огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драго...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 12*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 61*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15566 Розмір каменів: 61Х19Х12mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 61*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Кружевной агат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Укра...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевый |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр): ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15514 Розмір каменів: 31Х27Х16mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 31*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 40*17мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Код товару: Е22089 Розмір: 36*18*6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 36*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17212 Вага: 35Ct Розмір каміння: 33*23*6.6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Купити натуральний агат в Киеве Характеристика Код товару: Е21874 Розмір: 34Х31Х4.9mm. Огранка: кабошон Колір: сірий мультиколор Чистота: Opaque UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 34*31мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &n...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 29.6*13.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, багет |








































