Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 32)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15269 Размер камней: 7.73х5.77х 3.62мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Параїба Апатит 5.8*5.2мм огранювання кушон октагон: купити в Україні, ціна Код товару: Е17024 Розмір каменю: 5.8*5.2*4.4мм Колір: морської хвилі, змінюєть...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка, октагон |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки октагон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме груши, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е13121 Размер камней: 6Х3.8 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 5 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15764 Размер камней: 7.3х5.29х 3.9мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсв...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е17234 Розмір каменю: 5.15-5.2*3.2мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15153 Розмір каменю: 5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е17152 Розмір каменю: 5.1*5.1*3.2мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21547 Розмір каменю: 5.5*3.8мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12764 Размер камней: 4.2 X 6.0 X 3.0 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14734 Розмір каменю: 5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелені агати форми кабошон: ціна, фото, каталог Ціна вказана за 1шт! Код товару: Е15267 Розмір каменя: 4х2.56мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный голубой апатит купить в Украине: цена, фото Не знаете где купить натуральный камень апатит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень апатит в Украине можно в интер...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15239 Розмір каменю: 5*3*2мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |









































