Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 28)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Жеода агата: фото, цена, купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень жеоду агата в Украине...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 107*84мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15329 Розмір каменю: 17*12*12мм Колір фіолетовий Огранювання: антік Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 17*12мм |
| Форма огранювання: | антична |

Колекційний аметист 16.72Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15286 Розмір каменів: 15*15*13mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14016 Размер камней: 17 x 14 x 12 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 152.8Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 37*32мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 60*54мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный аметист без огранки: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14423 Размер камней: 16 x 14 x 10 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Кружевной агат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Укра...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 17.3*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити нату...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 24*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14049 Размер камней: 19.9х13.9х7.5mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Жеода блакитного агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 71*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 78*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15671 Розмір каменів: 72Х47мм Огранювання: друза кабошон Колір: червоний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість ку...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | червоний, рожевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 72*47мм |
| Форма огранювання: | кабошон, друза |

Не знаете где купить редкий натуральный Аметрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить натуральный аметрин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огранку...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 14*17мм |
| Форма огранювання: | овал |

Жеода блакитного агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 57*49мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































