Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 24)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15920 Размер камней: 12.8х9.1мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камне...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21300 Розмір каменю: 10.6*8.5*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми кабошон 10*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15952 Розмір каменя: 10.05х9.16х5.14мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверд...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е12766 Размер камней: 2.5 X 1.5 - 2.9 X 1.6 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15921 Размер камней: 13х9.2мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1088 пара аместистов кабошон Размер камней: 8X 6Х3мм Огранка: овал кабошон Цвет: фиолетовый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Аметрин з Рутилом круг 9.7мм Характеристика: Код товару: Е21054 Розмір каменя: 9.7*9.7*6.2мм. Огранка: круг Колір: рожево-лавандово-жовтий Чистота: VS1 з рутиловими вкюченнями Обробка...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь аметист 3.29Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.4мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купить натуральный зеленый агат в Украине Код товара: Е14256 Размер камней: 9х11х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому м...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11.5*8.мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14797 Розмір каменю: 10.2*8*5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.1*8.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.7мм круг купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21297 Размер камней: 40Х27Х3.2mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































