Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 31)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Натуральний Параіба Апатит 6.6мм огранювання кушон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15955 Розмір каменю: 6.6*6.6*4.8мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежно...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е1300221 Размер камней: 10.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Натуральный голубой апатит купить в Украине. Пара апатитов на серьги купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень апатит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень апатит...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1300222 Размер камней: 9.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е10802 Вес:1.59Ct Размер: 10.2×7.3×4.5MM Огранка: груша Чистота: VS Происхождение: Санта-Мария .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Параїба Апатит 11.5*5.5мм огранювання маркіз: купити в Україні, ціна Код товару: Е15778 Розмір каменю: 11.5*5.5*3.8мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності в...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9*7.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете к...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Параїба Апатит 8.7*5.7мм огранювання груша: купити в Україні, ціна Код товару: Е15781 Розмір каменю: 8.7*5.7мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежно...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14342 Размер камней: 9X 7.0 X 4.3 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердо...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9.0*7.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный аметист в форме сердца купить Код товара: Е14384 Размер камней: 8.0 X 8.0мм Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1274 Размер камней: 7X5.3 X3.5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Мадагаскар Твердость: 5.0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Розкішний Бразильський Аметист 9*7.3мм Код товару: Е18082 Розмір каменю: 9*7.2*5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки октагон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки триллион, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7.5*7.2мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Код товара: Е40003 Размер камней: 7.0 X 4.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |





























.jpg)












