Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 26)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

☑️Артикул: е21706 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 20Ct ☑️Розмір: 26.3*19*6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 20.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13188 Размер камней: 8*8*5mm. Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.2*8.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете к...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15502 Розмір каменя: 9.5*9.5*8.3мм. Огранка: квітка Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: 7.5 .....
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5мм |
| Форма огранювання: | квітка, фантазійна |

Код товара: Е14015 Размер камней: 10 x 8 x 5 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь аметист кабошон 10*8мм Код товару: Е14960 Розмір каменю: 10*8*4.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е130063 Размер камней: 12Х5.7Х4.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Розкішний Болівійський Аметист 10мм Код товару: Е18084 Розмір каменю: 9.97*5.42мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е40008 Размер камней: 2.5 X 1.5 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е14055 Размер камней: 10х8х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.7мм |
| Форма огранювання: | овал |









































