Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 30)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21851 Розмір каміння: 53.8Х37Х7.5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Похо...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 54*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений Аметрин (без огранювання) : фото, ціна, купити в Україні. Справжній скарб для колекціонерів та поціновувачів дорогоцінного каміння. Камінь аметрин - камі...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 36*29мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 10.39Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень аметрин огранка подушка: фото, цена, купить в Украине Код товара: Е14410 Размер камней: 12 X 11.5 X 9 mm. Огранка: подушка (cushion) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13145 Размер камней: 7.0Х7.0Х4.0 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е130061 Размер камней: 7.8Х5.4мм Огранка: круглый Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6*7.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6*7.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Параїба Апатит 8.3*6.3мм огранювання овал: купити в Україні, ціна Код товару: Е15783 Розмір каменю: 8.3*6.3*5.4мм Колір: морської хвилі, змінюється в зале...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8.3*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный драгоценный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь аметист купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь Бразильський аметист, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь аметист в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1273 Размер камней: 9X6 X2.5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение :Бразилия Твердость: 5.0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130022 Размер камней: 11.0Х5.5мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.4*7.7мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4*7.7мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний Параїба Апатит 7.25мм огранювання трильйон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15782 Розмір каменю: 7.25*7.25*5.4мм Колір: морської хвилі, змінюється в з...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.25мм |
| Форма огранювання: | трилліон |










































