Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Поліхромний Сапфір
Поліхромні Сапфіри купити в Україні: вартість, ціна, каталог. Двокольорові, трикольорові натуральні необроблені сапфіри (text_page 7)
Сапфір мультиколор купити в інтернет магазині. Різнобарвний поліхромний натуральний сапфір ціна.

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-синій) Характеристика: Код товару: Е17023 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-синій Огранка: овал Розмір: 6.2...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, синій, різнокольоровий |
| Розмір каменя: | 6.3*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1133 Размер камней: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на ото Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15101 Розмір: 12*7*7mm. Огранування: без огранки Колір: синьо-жовто-зелений Чистота: SI Походження: Мадагаскар Твердіст...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21228 Розмір: 11*9*5.4мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колі...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е18108 Розмір: 9.7*6.3*5.6мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синій сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15092 Розмір: 10*8*4mm. Огранування: без огранки Колір: синій Чистота: SI Походження: Мозамбік Твердість: 9 За бажанням ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15280 Розмір: 9*6*4мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21231 Розмір: 9.7*4.5*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*4.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21229 Розмір: 11.3*4.6*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15276 Розмір: 10*4*3mm. Огранування: без огранки Колір: синьо-жовтий Чистота: VS-VS1 Походження: Мадагаскар Твердість: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Надзвичайно красивий поліхромний синьо-зелено-жовтий Австралійський сапфір серце Код товару: Е15770 Розмір каменів: 6.5*6.2мм Огранювання: серце Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Натуральні жовто-зелені поліхромні сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог. Каміння видобуте на Шрі-Ланці, де воно сформувалося багато тисяч років тому під впливом магматичних порід при вивержені вулканів ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5.2*5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15863 Розмір каменя: 6.14*5мм. Огранка: октагон Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Синьо-зелено-жовті поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15684 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-бла...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |









































