Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Поліхромний Сапфір
Поліхромні Сапфіри купити в Україні: вартість, ціна, каталог. Двокольорові, трикольорові натуральні необроблені сапфіри (text_page 9)
Сапфір мультиколор купити в інтернет магазині. Різнобарвний поліхромний натуральний сапфір ціна.

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15987 Розмір каменя: 4*4мм. Огранка: квадрат октагон Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15821 Розмір каменя: 5*4*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитни...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Васильковий сапфір 4.15мм зі Шрі-Ланки купити Україна Київ Характеристика: Код товару: Е21039 Розмір: 4.15*4.15*2.9мм Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2-SI1 (невеликі в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Двокольорові необроблені сапфіри купити в Україні Натуральні сапфіри надзвичайної краси. Двоколірні не нагріті сапфіри в огранюванні овал і груша розміром 5 * 4 мм. Кожен кам...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, двокольоровий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша, овал |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 5.3*3мм багет купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18111 Розмір каменя: 5.3*3мм. Огранка: багет Колір: синьо-блакитний Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 5.3*3мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Мадагаскар |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е17156 Розмір каменів: 4.1*3.9*2.4мм Огранювання: серц...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.2мм кушон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15604 Розмір каменя: 4.2*4.0мм. Огранка: кушон Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22029 Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21542 Розмір каменів: 4.1*4*2.2мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-зелений сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15323 Розмір каменя: 3.3mm. Огранка: кругла Колір: синій з зеленими відливами Чистота: VS1-SI1 Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний сапфір 2.4мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15229 Розмір каменя: 2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний сапфір 2.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18007 Розмір каменя: 2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е16004 Розмір: 4.5*3.5mm, 0.3ct. Колір: синьо-зелений Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED (без впливу людини) Походження каміння: Ав...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |








































