Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Круг
Сапфір огранування круг купити в Україні, Київ. Натуральні сапфіри круглої форми купити, ціна, фото, каталог. (text_page 9)
Сапфіри кругла огранка для ювелірних прикрас: ціна, фото, вартість.

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний жовтий сапфір діаметром 5.9мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15380 Розмір каменя: 5.9*5.9*3.6мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелено-жовті поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15684 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-бла...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15496 Розмір каменя: 4.63мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Со...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.63мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е17140 Розмір каменя: 4.56мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Сонгеа Твердість: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелено-блакитні поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15688 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Блакитні сапфіри пара 4.1мм круг купити в Україні Фото зроблені на сонячному світлі та при вечірньому освітленні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15398 Розмір каменя: 4.1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е16001 Розмір: 5.2mm. Колір: синьо-зелений Огранка: кругла Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.8мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15556 Розмір каменя: 4.8*4.7*4.0мм. Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е15887 Розмір: 5*mm. Колір: синьо-зелений Огранка: кругла Чистота: VS1 Обработка: HEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14780 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір діаметром 5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14989 Розмір каменя: 5*5*3.6мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS О...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір 5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14922 Розмір каменя: 5*5*3.4мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сині сапфіри пара 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15351 Розмір каменя: 3.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14996 Розмір каменя: 5*5*3.5мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |








































