Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Круг
Сапфір огранування круг купити в Україні, Київ. Натуральні сапфіри круглої форми купити, ціна, фото, каталог. (text_page 10)
Сапфіри кругла огранка для ювелірних прикрас: ціна, фото, вартість.

Характеристика: Код товару: Е17001 Розмір: 5*4mm. Колір: синій поліхромний Огранка: овал Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За бажання...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний кашмірський сапфір 5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15169 Розмір каменів: 5mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Обробка: heated Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Васильковий сапфір 4.15мм зі Шрі-Ланки купити Україна Київ Характеристика: Код товару: Е21039 Розмір: 4.15*4.15*2.9мм Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2-SI1 (невеликі в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій сапфір круг 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Куп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14906 Розмір каменя: 4.5*4.5*2.6mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22029 Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14781 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелений сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15323 Розмір каменя: 3.3mm. Огранка: кругла Колір: синій з зеленими відливами Чистота: VS1-SI1 Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний ніжно рожевий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15012 Розмір каменя: 3.7*3.7*2.8mm. Огранка: круг Колір: як на фото...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17186 Розмір каменя: 3.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17187 Розмір каменя: 3.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12752 Размер камней: 3X2.3 - 3 X 1.3mm. Огранка: круглая Цвет: желтый Чистота: VS-SI (наличие небольших природных микровключений, которые на фото не передать) Обработка: HEATED Происхожден...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15739 Розмір каменя: 2.8-2.87мм Огранка: круг Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний сапфір 2.4мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15229 Розмір каменя: 2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |








































