Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Лоти каменів
Лоти каменів (text_page 13)

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е17087 Розмір каменів: 5.8Х3.8Х2.5mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаска...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 5.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити спессартин гранат 4мм 3шт купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень гранат (пироп) груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 3.3-3.4мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний камінь танзаніт купити в Україні. Бажаєте купити танзаніт в Україні за низькою ціною? Великий вибір натуральних танзанітів в магазині TOPGEMS. Танзаніт огранки груша ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Бажаєте купити гарантовано натуральний синій Сапфир? Ми допоможемо Вам! Наша ювелірна компанія TOPGEMS 100% гарантує природнє походження сапфі...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 1.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) груша купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний камінь Зелений топаз 7мм кушіон купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелени...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушіон |

Ціна вказана за 1шт: Код товара: Е15882 Размер камней: 5.97-6.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.0мм |

Камінь турмалін купити в Україні Купити 100% натуральний камінь Турмалін в Україні з доставкою в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете потрібний розмір і огранювання каменів для Ваших прикрас в каталозі дорогоці...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний онікс купить в Украине Ціна вказана за 1шт Код товара: Е21363 Размер камней: 5.3X5.3X3.1mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: opaque Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні лондон топази 5мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за 1шт. Код товару: Е15850 Розмір каменя: 4.9мм (1шт), 5.1мм (1шт) Огранка: кругла Колір: блакитний Чис...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный цитрин (огранка маркиз) купить в Украине Код товара: Е14284 Размер камней: 8х4х2.3 - 8х4Х3 mm. Огранка: маркиз Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразили...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Цена за 1шт Код товару: Е14896 Розмір каменя: 8*4мм Колір: блакитний Огранування: маркіз Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Код товара: Е15951 Размер камней: 2.4мм Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |








































