Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Лоти каменів
Лоти каменів (text_page 11)

Драгоценный камень Кианит октагон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень кианит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кианит&nbs...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Ціна указана за 1шт Код товару: Е21968 Розмір: 6*6*3.9мм Колір: світло-зелений Огранка: трилліон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Характеристика Код товару: Е15210 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Цена указана за 1шт Код товара: Е14077 Размер камя: 6*6*3.9мм Цвет: как на фото Огранка: триллион Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Уругвай Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е17086 Розмір каменів: 6Х4Х2.6mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е17088 Розмір каменів: 6Х4.1Х2.6mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный голубой апатит купить в Украине: цена, фото Не знаете где купить натуральный камень апатит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень апатит в Украине можно в интер...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні лондон топази 6*3мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за 1шт. Код товару: Е21680 Розмір каменя: 6Х3mm. Огранка: маркіз Колір: блакитний ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Характеристика: Код товара: Е15064 Вага: 0.2Ct Розмір : 3.3мм. Огранування: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Танзанія Твердість: 7 .....
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3.0-3.2мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3мм, 3.2мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14336 Размер камней: 5 X 3 X 2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір 2.7мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15083 Розмір каменя: 2.7*2.7*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень белый топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень белый топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз в ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 1.8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Махенге Шпінель червоного кольору кушон 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. №1 - 3.9мм - 10340грн №2 - 4.0мм - 10250грн №3 - 4.0мм - 10460грн №4 - 4.0мм -...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

✅Код товару: Е21599 ✅Розмір: 12.2-12.3х8.3х4.9-5.3мм ✅Колір: блакитний ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний чорний онікс квадрат октагон 9*9мм купить в Украине Ціна за 1шт Код товара: Е2275 Ваша: ±3ct Розмір: 9*9*5.2мм Огранка: октанон Колір чорний Чистота: opaque Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | октагон, квадрат |









































