Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 39)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21912 Розмір каменя: 23x17х16.5mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21635 Вага: 39Ct Розмір: 33.8*22.6*5.9мм Огранка: немає Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 33.8*22.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21367 Розмір: 38Х38Х38мм Огранювання: сфера, куля Колір: сірий, чорний Чистота: opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topg...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 38мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, сфера, куля |

Код товару: Е18118 Розмір: 27.6*14.8*4.9мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28.7*15.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара октагон кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, о...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | серый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21422 Розмір: 26.5x 22x 8.6MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26.5*22мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е22038 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 34*22.3*6.6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е22052 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 28.5*28.5*4.9мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15668 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е15666 Вага каменю: 377Карат Розмір каменю: 70.8* 54 * 16мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 71*54мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21368 Розмір каміння: 66X33Х23мм Огранювання: без огранки Чистота:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 66*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 33*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































