Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 20)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21215 Розмір каменю: 16.3*15.1*8мм Колір intense purple Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16.3*15.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 20*11мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень сапфир кабошон купить в Украине Код товара: Е14392 Размер камя: 13.2*9.9*7мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е17178 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 24.7*12*6.7мм Форма огранки: без огранки Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 24.7*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е17229 Розмір каменя: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Колір: див.фото Чистота: Opaque Обробка: HEATED Походження: Цейлон Твердість: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 14.2*11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень белый кварц купить в Украине. Купить натуральный белый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень белый к...
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 13*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Характеристика Код товара: Е21269 Розмір: 14.8 X 14.8 X 6.7 mm. Огранка: кругла з двохстороннью чеканкою ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.8мм |
| Форма огранювання: | кругла, гудзик |

Код товару: Е17177 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 22.4*10.7*6мм Форма огранки: без огранки Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 22.4*10.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист 13.5мм кушон (подушка) Код товару: Е21785 Розмір каменю: 13.5*13.5*8.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е1139 Размер камней: 13.3 X11.3 Х 5.4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний лабрадорит "Летюча миша" купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 21.4*14.2мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е18124 Розмір каменя: 15.6x12.6x10мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | берил, геліодор |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 15.6*12.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1111 Размер камней: 13 X10.5 Х3.6 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22111 Вага: 8Ct Розмір каменю: 15*14*7.5мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15*14мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Колекційний екземпляр правильної форми вагою 890 Карат. Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21534 Розмір каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 45*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода рожевого агата пара 30*25мм: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода, друза |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































