Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 18)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е17131 Розмір каменя: 35x 16.6x 13мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | берил |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 35*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Берил Геліодор кристал без огранування купити в Україні Код товара: Е18042 Розмір каменя: 19x 16.7x 15мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | берил |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 19*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21051 Вага: 3.55 Карат Размер камней: 11X7.5Х6мм Огранка: овал Чистота: VS1/VS2 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*7.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ексклюзивний камінь! Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14743 Розмір каміння: 9.77X8.2Х7мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 9.8*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 8.2*7.7мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Ук...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 10*8.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Купити Австралійський райдужний опал 14.2* 7.5мм маркіз в Україні Натуральний райдужний опал огранювання маркіз з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е170...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 14.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Натуральна Шпінель фыолетовог кольору серце 9мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15937 Розмір каміння: 9.07*8.42*3...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е21214 Розмір каменів: 19.9Х10.3Х5.1мм, 19.8Х10.1Х5.1мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтерне...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний імперіал топаз 16.5*15.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15601 Розмір каменю: 16.5*15.7* 8.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 16.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний колекційний цитрин 20*15мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість цитрину 18$/Карат. Дорогоцінний камінь цитрин огранки овал розміром 20*15мм в насичен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 20*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний імперіал топаз 15.5*13.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15602 Розмір каменю: 15.5*13.7* 9.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара з Сертифікатом купити в Україні Артикул: Е17041 Розмір каміння: 10.46*10.32*6.74мм, 10.49*10.34*6.63мм Огра...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 10.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь рубін 13.2*11.0мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, великого розміру в ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 13.2*11мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Танзаніт пара круг 6мм купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е21383 Розмір каменів: 6*6*3.88мм, 5.92*5.9...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е18067 Размер камней: 11.2X4.83Х3.77мм Огранка: октагон Чистота: VVS Колір: чорно-...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.2*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара шпінелі Magenta Purple 6мм круг купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17263 Розмір каменів: 6мм, вистоа шипа 3.6-3.7мм Огранювання: круг Чистота: VS Колір: Magenta P...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, бордовий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































