Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 160)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 24.6Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е15235 Розмір каменя: 20*12 *8mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 20*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 24.5Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 18*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пару мексиканських агатів купити в Києві. Купити натуральний агат в Україні характеристика Код товару: Е15112 Розмір каменів: 24Х15Х4mm. Колір: різнокольоровий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень зеленый аметист (празеолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень зеленый аметист без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем!...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14070 Размер камней: 20.2 X 16 X 13 mm. Огранка: овальная (чеканка) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*20мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.71Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Код товара: Е14428 Размер камня: 17*15*8мм Цвет: насыщенный темно красный Огранка: без огранки Чистота: SI Обработка: HEATED (glass fill...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 17*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14598 Розмір каменів: 16.9 X 15.9 X 10.1 mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 17*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13125 Размер камней: 27Х13Х11 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | иолит |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 27*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































