Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 156)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15921 Размер камней: 13х9.2мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1185 Размер камней: 13.7 X 13 X 4.8 mm. Огранка: груша (кабошон) Цвет: розов. Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Драгоценный камень Грандидьерит октагон купить в Украине Код товара: Е14302 Размер камней: 8.4 x 8.6 x 5.70 MM Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение к...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8.4*8.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1088 пара аместистов кабошон Размер камней: 8X 6Х3мм Огранка: овал кабошон Цвет: фиолетовый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15883 Розмір каменів: 7.7*7.54мм, 7.6*7.53мм Огранювання: серце Колір жовтий ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14543 Розмір каміння: 15X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Аметрин з Рутилом круг 9.7мм Характеристика: Код товару: Е21054 Розмір каменя: 9.7*9.7*6.2мм. Огранка: круг Колір: рожево-лавандово-жовтий Чистота: VS1 з рутиловими вкюченнями Обробка...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний імперіал топаз 8.2*7.5мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21702 Розмір каменю: 8.2* 7.5* 5.6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазійна(є кілька непомітних оку паралельни...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Дорогоцінний камінь аметист 3.29Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.4мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е133002 Размер камней 10Х 8X 5.5 Огранка: подушка, граненный Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Китай Твердость: 4,0 .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний спесартін гранат багет купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15049 Розмір каменів: 11 * 6.2мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10.8*5.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Купить натуральный зеленый агат в Украине Код товара: Е14256 Размер камней: 9х11х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































