Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 155)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14518 Размер камней:10X5Х4мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный Янтарь (пара) круглой формы купить в Украине Код товара: Е14388 Размер камней: 11X11X4 mm. Огранка: круг кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :По...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.4*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1099 Размер камней: 5.9 X5.9 Х3.3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9.5мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е40005 Размер камней: 5.1 X 7.2 X 3.1 - 5.0 X 7.1 X 3.2 mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15755 Розмір: 10*9*4mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Обробка: відсутня Походження: Африка Твердіст...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е14083 Размер камя: 8.4*11.3*5.1мм Цвет: голубой Огранка: груша (капля) Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*11мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.3Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15920 Размер камней: 12.8х9.1мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камне...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е18129 Розмір каменя: 15.7x11х4.6мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | берил, геліодор |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 15.7*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21300 Розмір каменю: 10.6*8.5*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми кабошон 10*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15952 Розмір каменя: 10.05х9.16х5.14мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверд...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40015 Размер камней: 11.0 X 11.0 X 5.6 mm. Огранка: триллион Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Код товара: Е12766 Размер камней: 2.5 X 1.5 - 2.9 X 1.6 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1155 Размер камней: 9.5 X7.3 Х 5.6mm. Огранка: капля (груша) Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)
































