Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 81)

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.64мм купити в Україні ' Код товара: Е21822 Размер камней: 3.64*3.64*1.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовто-зелений турмалін (верделіт) 3.4мм купити в Україні Код товара: Е22046 Розмір: 3.4*3.4*1.95мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.25мм купити в Україні Код товара: Е21458 Розмір: 3.25*3.25*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Твердос...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.89мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки: ...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки:...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1019 Вес:1.54 Ct Размер:9.88 x 8.28 x 4.25 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |












































