Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 76)

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.35Ct і розміром 5.8* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Характеристика: Код товару: Е17031 Розмір: 3.94mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням покуп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.35мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15555 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.0мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний (ф...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*3.9мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21485 Розмір каменя: 5*3.9*1.9мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний &n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е17159 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний Арбузний Турмалін кабошон 4мм Код товару: Е21049 Розмір каменя: 4*4*2mm. Огранка: кабошон Колір: сіро-рожево-зелений Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 4.3мм купити в Україні Код товара: Е21553 Размер камней: 4.3*4.3*2.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е18088 Розмір каменя: 4.8*3.8*2.4мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: H...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14974 Розмір каменю: 6.1мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральні рожеві турмаліни пара (рубеліт) 3.6мм купити в Україні Код товару: Е22103 Розмір: 3.6"3.6*2.1мм Вага: 0.35Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13175 Размер камней: 4*4*2.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Характеристика: Код товару: Е21536 Розмір: 3.92*2.5mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням п...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21923 Вага: 0.34ct Розмір каміння: 5.2X4.1Х2.5мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5.2*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.35мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21544 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.2мм Огранка: кругла Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |












































