Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 80)

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21783 Вага: 0.24ct Розмір каміння: 5.1X3.8Х1.94мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.1*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (поліхромний) пара багет 4*2мм купити в Україні Код товару: Е22137 0.24Ct Розмір каменів: 3.96*1.99*1.7мм, 3.92*1.98*1.6мм Огранювання: багет Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14784 Розмір каменя: 4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-Зелений поліхромний турмалін (верделіт) багет 4.9*3.3мм купити в Україні Код товару: Е22054 Розмір каменів: 4.9*3.3*1.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.21Ct і розміром 3.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18002 Розмір каменя: 3.3мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22041 Вага: 0.17Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.3мм. Огранка: круг Колір: рож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18001 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний з жовтими в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.2мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21690 Розмір каменя: 3.3*3.3*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.64мм купити в Україні ' Код товара: Е21822 Размер камней: 3.64*3.64*1.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |











































