Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 90)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товара: Е1221 Размер камней: 7.6X7.6Х6 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1143 Размер камней: 9.5 X7.7 Х 4.8 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.4*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1099 Размер камней: 5.9 X5.9 Х3.3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9.5мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е40005 Размер камней: 5.1 X 7.2 X 3.1 - 5.0 X 7.1 X 3.2 mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15755 Розмір: 10*9*4mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Обробка: відсутня Походження: Африка Твердіст...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.3Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21300 Розмір каменю: 10.6*8.5*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1155 Размер камней: 9.5 X7.3 Х 5.6mm. Огранка: капля (груша) Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1088 пара аместистов кабошон Размер камней: 8X 6Х3мм Огранка: овал кабошон Цвет: фиолетовый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь аметист 3.29Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.4мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний спесартін гранат багет купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15049 Розмір каменів: 11 * 6.2мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14777 Розмір каменя: 11.1*8.9*2.8mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 11.1*8.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14052 Размер камней: 9х9х5mm. Огранка: сердце Цвет: красный Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | сердце |










































