Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 88)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товара: Е12214 Размер камней: 9X7.0Х4mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Зеленый аметист в форме цветка (фантазийная огранка) Код товара: Е143821 Размер камня: 9.8мм Цвет: как на фото Огранка: фантазийная (цветок) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Уругвай...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15512 Розмір каменю: 29*18*13мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 29*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.85Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.35Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 24*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15469 Розмір каменю: 23*19*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 23*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 41*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 33.76Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14013 Размер камней: 25 x 14 x 13 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Код товару: Е21460 Вага: 30.8Ct Розмір: 40*21*4.5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 40*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 27*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист з Уругваю купити Україна Київ Код товару: Е18056 Розмір каменю: 16*7.95*5.7мм Колір фіолетовий поліхромний Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 16*8мм |
| Форма огранювання: | груша |











































