Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 86)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товара: Е40006 Размер камней: 19.6 X 25.0 X 13.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |

Натуральный розовый кварц купить в Украине. Купить минерал розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый к...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 57*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 45.9Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натурал...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13129 Размер камней: 28Х16Х15 mm. Огранка: нет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21734 Вага: 41Ct Розмір: 32*32*5.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 32мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист з Сертифікатом. Гідний камінь для інвестицій та подарунку колекціонеру! Код товару: Е15511 Розмір каменю: 24.52*24.68*12.76мм Колір фіолетовий Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 40.47Ct купити в Україні: ціна, фото. Фото зроблено при яскравому та денному світлі (гортайте вправо) Характеристика: Артикул: Е17205 Розмір каменів: 2...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21233 Вага: 4.96 карат Розмір каменю: 12.1*9.9*5.7мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень розовый кварц купить в Украине. Купить натуральный розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый ...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.5*12.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14004 Размер камней: 13 x 9 x 6 MМ. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Цвет: зеленый .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Код товара: Е14021 Размер камней: 10 x 9 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14088 Размер камя: 8.4*10.2*5.1мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13132 Размер камней: 15Х7Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |








































