Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 51)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.5мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21752 Вага: 0.49ct Розмір каменя: 4.54*4.42*2.75мм...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний Colour Change сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21920 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-рожево-синій)/рожево-малиновий в ультрафіолеті...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-чорний натуральний сапфір 4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21987 Вага: 0.48Ct Розмір каменя: 4*4*3мм. Огранка: круг Колір: темно-сині...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.48Ct і розміром 6* 4мм в світло зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.48Ct і розміром 5.9* 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.9*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15501 Розмір каменя: 5.06*4.06мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара Смарагдів огранювання груша вагою 0.47Ct і розміром 5.1*3.5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія к...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.47Ct і розміром 4.4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія кам...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору з легким зеленуватим відтінком (грає на Сонце) Код товару: Е15011 Розмір каменів: 6*4мм Огранювання: груша К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Сині сапфіри пара 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15390 Розмір каменя: 3.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синьо-блакитного кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15701 Розмір каменів: 5*4.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.64*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21467 Розмір каменя: 4.64*3.8*2.5мм. Огранка: овал Колір: світло-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.64*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21768 Розмір каменя: 5.19*4.02*2.53мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний з зелени...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*3.2мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17161 Розмір каменя: 5*3.2*2.8мм. Огранка: овал Колір: синьо-блак...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*3.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14944 Розмір каменя: 4.6*4.6*3.0mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |











































