Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 49)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Характеристика: Код товару: Е15707 Розмір каменя: 6.1*4.15 *2.4мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.5*4.7мммм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15900 Розмір каменя: 5.5*4.7*2.5мм. Огранка: груша Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5*4.7мммм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний камінь спессартин гранат 7.1*3.7мм маркіз купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Куп...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.1*3.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний Цейлонський сапфір 5.8*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17044 Розмір каменя: 5.8*4.5*3мм. Огранка: груша Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання кругле преміум класу вагою 0.55Ct (0.55 Карата) і розміром 5.1мм в насиченому зеленому кольорі. Смарагд продається з документами (сертифікат з Гемцентру України). Кам...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний жовто-оранжевий (помаранчевий) сапфір 5мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21342 Розмір каменя: 5.02*5.02*2.8mm...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.55Ct і розміром 5.15мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.15мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е21487 Вага: 0.55 Карат Розмір: 6.2*4*2.6мм Огранювання: груша Колір: синьо-зелений Чистота: VS Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topgems В...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелёный, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний сапфір 6.4*5.5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15982 Розмір каменів: 6.4*5.4*4.9mm. Огранювання: трилліон Колір: як на фото Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.4мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.45мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22031 0.55Ct Розмір каменя: 4.45*4.45*3.4мм Огранка: кругла Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15513 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-зелений не грітий натуральний сапфір 4.6мм круг купити в Україні Фото зроблені на сонячному світлі та при вечірньому освітленні. Камінь без тріщин. Смужки - це природні включення рутилу. Ха...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21470 Розмір каменя: 5*3.97*2.8мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Обробка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні фіолетові гранати Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21889 Розмір каменів: 5Х3.1Х2.3mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синього кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15683 Розмір каменів: 6.2*4мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15873 Розмір каменя: 6*4мм. Огранка: октагон Колір: жовто-зелений ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Австралія |











































