Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 103)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товара: Е12212 Размер камней: 6.5X4.5Х2.5mm. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Натуральні жовто-зелені поліхромні сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог. Каміння видобуте на Шрі-Ланці, де воно сформувалося багато тисяч років тому під впливом магматичних порід при вивержені вулканів ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5.2*5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Код товара: Е1162 Размер камней: 7.9 X5.9 Х 2.7 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний камінь спессартин гранат 6.5мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е40003 Размер камней: 7.0 X 4.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1118 Размер камней: 5.7 x 4.7 x 3.7 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний родоліт гранат груша 7.7*5.6мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15766 Розмір каменів: 7.7*5.6*3.59мм Огранювання: груша Колір малиново-червоний ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 7.7*5.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь гранат октагон 7*5мм купити в Україні Пара гранатів Огранка октагон: ціна, фото Характеристика Код товара: Е21426 Размер камней: 6.9Х4.5Х3.2mm. Огранка: о...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний жовтий сапфір діаметром 5.9мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15380 Розмір каменя: 5.9*5.9*3.6мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь спессартин гранат 6.7мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е12564 Размер камней: 7X 5.1 X 3.8mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Драгоценный камень гранат (родолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень родолит гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновый |
| Розмір каменя: | 5*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1116 Размер камней: 6.6 x 4.6 x 3 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Код товара: Е1135 Размер камней: 7.1 X 5.4 X 3.1 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: синий Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15863 Розмір каменя: 6.14*5мм. Огранка: октагон Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е13183 Размер камней: 7*5mm. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |











































