Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 100)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Драгоценный камень гранат (пироп) пара купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральный драгоценный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь аметист купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь Бразильський аметист, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь аметист в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 7.2мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.2мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 8.2*6.3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15221 Розмір каменів: 8.2*6.3*4.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.2*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е40021 Размер камней: 12X 9.8 X 6.8mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е130022 Размер камней: 11.0Х5.5мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.4*7.7мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4*7.7мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний камінь спессартин гранат 6.4*5.8мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 6.4*5.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1125 Размер камней: 7.0 X 5.3 X 3.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Код товара: Е1126 Размер камней: 6.4 X 6.4 X 3.7 mm. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Код товара: Е40022 Размер камней: 11.7X 9.8 X 7mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е1300221 Размер камней: 10.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е13114 Размер камней: 8*6*3.6 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 1.61Ct і розміром 7.3*5.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |































.jpg)











